Ebook o Dysku Google do pobrania

Odsłony: 69

  Można już pobrać kolejnego ebooka napisanego w ramach edukacji obywatelskiej KOD – Mazowsze, tym razem poświęconego Dyskowi Google. Ebook nosi tytuł “Obywatel w chmurze. Dysk Google”.

Narzędzie jest przeznaczone dla studentów, uczniów, dziennikarzy, biznesu, środowiska akademickiego, aktywistów społecznych (to im szczególnie dedykuję tę pracę), którzy chcą mieć wygodną platformę składowania dokumentów i dzielenia się z nimi z innymi osobami, łatwo dostępną z dowolnego miejsca i urządzenia.

Ebook jest publikacją bezpłatną, możesz ją swobodnie rozpowszechniać wśród swoich znajomych.

Dysk Google

Ze wstępu: Dysk Google to jedna z powszechnie używanych chmur informatycznych, udostępniana za darmo użytkownikom komputerów na całym świecie. O zaletach pracy w chmurze piszę w następnym rozdziale, jednak w tym miejscu chciałbym podkreślić przydatność nie tylko dla indywidualnego użytkownika, ale i dla całych zespołów. To szczególnie ważne tam, gdzie grupy osób chcą ze sobą współdziałać, wymieniając się dokumentami i pozostając w stałym kontakcie ze sobą. A takie potrzeby mają m.in. członkowie rozmaitych stowarzyszeń.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments